Galerie

První víkend Citadely 2016

První víkend letošního rádcovského kurzu Citadela utekl jako voda, bavili jsme se všichni tak dobře, že než jsme se pořádně seznámili, jsme už zase rozjetí do svých domovů.
Tak alespoň pár fotek, pro připomenutí toho, co jsme všechno zvládli, a abychom se mohli ještě více těšit na druhý víkend.
Tak za 14 dní ahoj!

Pokračování textu První víkend Citadely 2016

Třetí víkend Citadely

Třetí a poslední víkend Citadely se odehrál v malebné krajině pod hradem Helfštýnem, na okresní základně Podhradí. Dopřednášela se poslední témata, proběhly závěrečné zkoušky, hrálo se na kytary, zpívalo, bavili jsme se. Citadela utekla jako voda a velká část účastníků odjela domů obohacená o dekret a nášivku kurzu, na některé ještě čekají poslední kroky za tím, aby se stali opravdovými rádci a rádkyněmi.

Pokračování textu Třetí víkend Citadely

Druhý víkend Citadely 2015

Druhý víkend okresního rádcovského kurzu proběhl v areálu skautských kluboven v Kojetíně. Během tohoto víkendu jsme si pověděli něco o zpětné vazbě, ukázali si, jak vypadají nové stezky, zamysleli se nad podstatnou skautingu a pomohli dochystat výpravu.

Na fotky z akce se můžete podívat v galerii níže.

Pokračování textu Druhý víkend Citadely 2015

První víkend Citadely 2015

O víkendu 20. – 22. března proběhl úvodní víkend rádcovského kurzu Citadela, který pro rádce a rádkyně (nejen) z okresu Přerov pořádá výchovný odbor ORJ. Zažili jsme společně první programem nabitý víkend, seznámili se, dozvěděli se něco nového a níže je možné shlédnout dokumentaci toho, jak se nám to dařilo.

Pokračování textu První víkend Citadely 2015