Citadela 2017 – třetí víkend

Letošní zelený ročník RK Citadela už je minulostí a po posledním víkendu v Týně nad Bečvou na okresní základně Podhradí se citadelí nášivkou pyšní 15 nových rádců a rádkyň. Dalších 6 ještě nějaký ten krok čeká, pevně ale věříme, že je to jen otázkou času.

Fotky z víkendu jsou k nahlédnutí v článku níže.

Díky všem instruktorům i účastníkům za skvělý ročník 2017! A doufejme, že nebude poslední 🙂

Pokračování textu Citadela 2017 – třetí víkend

Citadela přijímá nové učence – letos již potřetí!

třetí rok v řadě se otevírají brány rádcovského kurzu Citadela, který probíhá pod taktovou instruktorů z přerovského okresu. Letošní Citadela bude navíc výjimečná – bude totiž zelená, ve všech smyslech tohoto slova.

Zajímá tě, co to znamená? Využij výborné příležitosti posunout se zase o kousek dál v tom, jak u vás v oddíle pracujete – dobře připravení a motivovaní rádci jsou pro to rozhodně klíčoví.

Více informací o letošním ročníku naleznete ZDE

Přihlašování se spouští dnes od 18:00, těšíme se na vás!

Třetí víkend Citadely 2016

Třetí a poslední víkend Citadely se přehnal jako povodeň. Pro některé úspěšně – vrátili se na svá hradiště jako právoplatní Mistři a je jejich výsostným úkolem šířit dál světlo Citadely. Druhé ještě kousek cesty na vrchol čeká.
Co je ale jisté je to, že stoupat máme stále všichni kam. Vždy se najde nová výzva, nová oblast, ve které se můžeme posouvat.

A jak nám to šlo? Podívejte se na fotky 🙂

Pokračování textu Třetí víkend Citadely 2016