Rádcovský kurz Citadela

Okresní rada Junáka Přerov pořádá v letošním roce čtvrtý ročník rádcovského kurzu Citadela (fotky z minulých ročníků Citadely můžete shlédnout v sekci Galerie).

Kurz je určen pro všechny (potencionální) rádce a rádkyně ve věku od 12 do 16 let a pro všechny, kteří mají zájem si trochu rozšířit obzory a nabrat inspiraci pro svou činnost v družinách a oddílech před tím, než mohou vyrazit na čekatelské kurzy.

Kurz proběhne během tří víkendů:

• 1. víkend – 2. – 4. 3. – Hranice – Lhotka
  • 2. víkend – 23. – 25. 3. – Přerov
  • 3. víkend – 27. 4. – 1. 5. – Týn nad Bečvou

za cenu 1.200 Kč získáte ubytování, jídlo, materiály, vlastní rádcovský zápisník a hromadu zkušeností a zážitků, které jsou téměř k nezaplacení.

Náplní kurzu budou všechny zajímavé a užitečné dovednosti, které se rádcům a rádkyním během jeho činnosti můžou hodit – povíme si něco o všem počínaje přípravou programu, stezkami, přes bezpečnost a zdravovědu až po témata jako jsou motivace nebo zpětná vazba.

Oblasti rádcovského kurzu jsou pro letošek:

• rádce a program
  • rádce a družina
  • rádce a skauting
  • rádce a krizové situace
  • rádce a organizace
  • rádce a výprava
  • rádce a inspirace

Navíc na vás čeká spousta her a praktických ukázek, jak na to, celý kurz se nese ve znamení anglického „learning by doing“ tedy česky „učím se tím, že to dělám“ neboli neméně slavná Komenského „škola hrou„.

Čas bezesporu bude i na řešení vašich trablů z družinového života, na seznámení se s ostatními a výměnu zkušeností. Kurz je zakončený zkouškou, kde si společně ověříme, že jste si opravdu něco odnesli, není ale potřeba se bát 🙂

Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej, a přihlaš se!

PŘIHLÁŠKA JE >>ZDE<<

Do 11. února je přihlašování uzavřené výhradně pro členy okresu Přerov a potom se otevírá volně všem zájemcům. Bližší informace k platbě a pokyny k prvnímu víkendu zašleme zavčasu všem přihlášeným.
Přihlašování se uzavírá nejpozději 26. února nebo po naplnění kapacity kurzu (tedy max. 21 přihlášených).

Na všechny se moc těšíme!

Tým RK Citadela

P.S. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na citadela@skaut.cz. Tento email slouží také jako hlavní komunikační kanál pro celý rádcovský kurz.

3 komentáře u „Rádcovský kurz Citadela“