Rádcovská akademie Citadela

V rámci najíždění výchovného programu se v nejbližší době naplno rozjede i projekt rádcovských setkávání pro náš okres – pod názvem Rádcovská akademie Citadela. Bližší informace najdete uvnitř článku.

Akce bude probíhat formou otevřených (tzn. účast na jednotlivých částech závisí na zájmu) jedno a vícedenních setkání, zejména v klubovnách a na základnách v našem okrese. Naším hlavním cílem je podpořit rádce v jejich práci, ukázat jim nějaké tipy a triky pro práci v oddílechseznámit je a nachystat tak půdu pro lepší spolupráci, připravit jim program „za odměnu“ nad rámec obvyklých výprav s oddíly. Určitě ale nepůjde o nudnou nalívárnu! 🙂
Setkání budou probíhat vždy v ohlášených termínech, které bude možné ovlivnit hlasováním, aby pokud možno nedocházelo ke kolizím s oddílovými akcemi.
Budeme moc rádi, pokud tuto informace mezi své rádce rozšíříte a přihlásíte je přes náš vstupní formulář, abychom věděli, jak velký je zájem, a mohli se připravit na daný počet lidí – http://goo.gl/BMMwkc
První, seznamovací dvoudenka, kde bychom rádi co nejvíce ze zájemců, proběhne v termínu pátek 14. – sobota 15. března 2014 ve Skautském domě v Přerově. Podrobnější informace přijdou všem přihlášeným 🙂
Pokud byste nemohli na první setkání a měli přesto zájem, přihlašte se také a napište to do poznámky 🙂 Ozveme se vám s dalším termínem.
Za organizační tým Citadely
Radoslav Šonský – Drobek
výchovný zpravodaj ORJ Přerov
drobek@skaut.cz
739 988 064 (STS)

 

citadela_big

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..