Citadela – info k prvnímu víkendu

Protože první víkend Citadely se nezadržitelně blíží, posíláme ti první várku informací, které ti můžou být užitečné!

Víkend proběhne na skautské základně v Brodku u Přerova (odkaz na mapu – http://bit.ly/1MGLWRv).

V pátek prosím doraz na místo mezi 18. a 19. hodinou. Dopravit se lze z celého okresu nejlépe vlakem. Předpokládaný konec je v neděli kolem 11. hodiny. Po celou dobu bude zajištěné jídlo a pitný režim.

S sebou si vezmi:

karimatku, spacák, psací potřeby, rádcovský zápisník (kdo má), skautský kroj, přezůvky a další osobní vybavení nutné k přežití víkendu na základně a v jejím okolí 🙂 + hudební nástroj, pokud vlastníš a hraješ na něj

Na víkendu se můžeš těšit například na seznámení se s ostatními, programy o schůzce, bezpečnosti, netradiční rukodělku a hry.

Pokud bys s jakéhokoliv důvodu nemohl(a) dorazit, dej nám prosím co nejdříve vědět. Neúčast je možné nahradit dodatečným úkolem a není problém, abys přijel(a) na druhý víkend.

Pro případ komplikací při příjezdu si ulož a volej 736 662 310 (Asi) nebo 739 988 064 (Drobek)

Na všechny se moc těšíme!